Pühade ja pidude kuldne jume

Kui on soov jõuludel või aastalõpupeol jumekas ning särav välja näha, on novembri lõpp või detsembri algus just sobiv aeg säravkuldse jume ettevalmistusega alustada. Nõu annab Katriin Galstjan, Zelluloosi Päike päikesekonsultant: „Kindlasti tuleks päevitustega alustada mitte nädal enne pidustusi, vaid ca 3-4 nädalat enne tähtsündmust. Regulaarsel päevitamisel (ca 2-3x nädalas, min 2 päevaste vahedega) on tulemus ühtlane, loomulik, kaunis ja püsiv. Kindlasti soovitan enne päevitama tulemist koorida nahka professionaalsete suhkrukoorijatega (annab hea puhta põhja ühtlase ja loomuliku jume tekkeks). Päevitades soovitan parima tulemuse saavutamiseks kasutada nahatüübile vastavat päevituskreemi. P.S Et päevitusjume nahas maksimaalselt särama panna, soovitan klientidel teha valik oma nahatüübist ja juuksevärvist lähtudes. A la mõned kreemi soovitused:

Australian Gold HOT with bronzer. Selle kreemiga saab igaüks 100% veatu ning tumeda jume! Kreem niisutab nahka super intensiivselt ent samas nahasõbralikult, tulemuseks on perfektselt niisutatud siidpehme nahk!

JWOWW Relentless DHA bronzer on kreem kõrge DHA-sisaldusega! Selle kreemiga puhul ei pea koheselt nähtava jume pärast muretsema tulemus on silmnähtav ja tumedanahalistel lausa kadestamisväärne! Boonusena kaunile jumele on kreemi mesimagus karamelli lõhn, aroom mis toob tahtmatult positiivse jõulutunde.

Australian Gold Beachin`Life Misiganes nahatüübiga oled, see hüpoallergiline ning DHA pruunistajatega kreem kohaneb individuaalselt iga nahatüübi jumekuse astmega! Paradise Perfected ning Vacay Extend tehnoloogiad niisutavad rikkalikult nahka, tulemuseks on püsiv pronksjaspruun kaunis jume.

Swedish Beauty Sustain Dark DHA Bronzer. Nii mahe ja nii tume päevituskreem, tume päevitusjume ja super kehahooldus ühes! Sellist teist annab otsida! Jume jääb koheselt nähtav ning ühtlane! P.S Pidude valguses ja säras toimib kreemi Go Silky tehnoloogia valguse hajutamisel väikesi , et iluvigasid ja kurukesi hajutavalt/varjavalt.

Relentless.jpg 300New_17_Hot with Bronzers 8.5ozBeachin Life  300Sustain DHA Bronzer.jpg toode.jpg 300

Katriin: „Pidulike sündmuste kiirgava jume annab kindlasti ka Designer Skin Astonish kreem, mis sobib kõikidele nahatüüpidele. High Lighter tehnoloogia toob esile naha luksusliku kuldse ja briljantse jume – see on tõepoolest nn top bling mida soovida!“

Astonish 30011234

Täname Katriini nende väärt sära lisavate nõuannete eest ning tuletame meelde, et päevitusjärgselt tuleks kindlasti nahka taas niisutada ja päevitust pikendada päevitust pikendava kreemiga. Nt. Hemp Nation sarja kreemid on super luks, need on meie ja klientide vaieldamatud lemmikud!