Rocca al Mare salong taas avatud!

Rocca al Mare Keskuse d päike on järjekordne uue kontseptsiooniga päevitussalong-pood Eestis. Tegemist on ainulaadse lähenemisega terves Baltikumis, kus turvalist ja loomulikku päevitustulemust on võimalik saavutada tänu innovatiivsele ning tervisesõbralikule päevitustehnoloogiale. Kompleksset päevitusteenust toetab vastavatud salong-poe klienditeenindajate tervisesõbralik päevitusalane oskusteave ning kohapealne lai professionaalsete päevituskosmeetika- ja nahahooldustoodete valik.

Rocca al Mare d päike
Paldiski mnt 102
Telefon: +372 6 659 266
E-post: roccaalmare@dpaike.ee
E – P 10.00 – 21.00

Septembris suletud Päikesekiir, nüüd d päike nime all taasavatud salong on tänaseks läbi teinud põhjaliku uuenduskuuri. Kaasaegses interjööris on oma koha leidnud päevitajate endised lemmikpäevitusaparaadid. Uute tulijatena leiavad kliendid salongist just Saksamaalt saabunud Ergoline päevitusmaailma tipp-päevitusseadmed (Prestige 1600 Hybrid Performance, Affinity 990 Dynamic Performance, Affinity 990 Smart Sun). Prestige 1600 antud hetkel maailma suurem ja luksuslikum, mugavaim päevitusaparaat. Affinity 990 aga maailmas tõusev trend, kollageenlampidel põhinev ilupäevitus!

Lisaks maailma tipptasemel päevitusseadmetele, pakub d päike professionaalset klienditeenindust. Salongi klienditeenindajatel/päevituskonsultantidel on olemas oskusteave teostamaks nahatesti, anda klientidele pädevaid ja tervisesõbralikke soovitusi nii päevitamisprotseduuri kui ka naha päevitamise eel- ja järel-hoolduse teemal.

Kompleksset päevitusteenust toetab ka d päike salongi juures toimiv laia ning professionaalse kehahooldustoodete ja päevituskosmeetika kauplus. Rocca al Mare d päike salong-kaupluses on saadaval äärmiselt lai valik professionaalseid kehahooldustooteid ja päevituskosmeetikat erinevatele nahatüüpidele ja hinnaklassidele. Nii koju, salongi kui randa.