Kreemid

Australian Gold
Üle 30 aastase ajalooga, suurim ja tuntuim päevituskosmeetika kaubamärk ja trendiseadja maailmas. Kõigi toodete koostis on viidud täiuslikkuseni, mille tulemusena on sinu nahk kadestamisväärselt hooldatud välimuse ja perfektse jumega.

Link AG lehele

Swedish Beauty
Alguse saanud Rootsis ja jäänud truuks oma väljatöötatud nahahoolduskomponentidele ja tehnoloogiatele, on saavutanud Swedish Beauty prestiižseima päevituskosmeetika maine maailmas.

Link SB lehele

Designer Skin
Naistelt naistele loodud kaubamärk, mis keskendub naha toitmisele. Väga väljapeetud, kuid samal ajal peadpööritavad aroomid kestavad terve päeva. Erakordse nahahoolduse võrratu kombinatsioon ühes sügava jumega.

Link DS lehele

Coola
Omas hinnaklassis on see ainuke bränd, mille koostis on üle 70% ulatuses sertifitseeritud orgaaniliselt puhastest komponentidest ja lõhnastatud vaid looduslike lõhnaainetega. Saadaval loomulikud troopilised lõhnasegud: tsitrus-mimoosa, guaava-mango ja pinacolada või delikaatselt lõhnatud spreid. Tooted mitte ainult ei kaitse päikese eest, vaid samal ajal niisutavad ning hooldavad nahka sügavuti ja jätavad korrektse, viimistletud välimuse.

Link Coola lehele

Oops, Tooteid ei leitud!