Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Kas saan oma krediiti veel kuidagi kasutada peale päevitamise?

Kliendikontol olevat krediiti saab lisaks päevitamisele kasutada ka maksmiseks erinevate kehahooldus ja/või päevitustoodete soetamisel d päikese

e-poes või salongis kohapeal.

 

Ma ei soovi enam päevitussalongi külastada ning soovin, et minu kliendikontol olev krediit mulle tagastataks.

D päike ei tagasta laetud rahalisi vahendeid mistahes põhjusel ning mistahes tingimustel (v.a kliendi tervislike vastunäidustuste korral päevitamisele seda kinnitava meditsiiniasutuse tõendi esitamisel).

 

Kas ma tohin solaariumit külastada, kui olen alla 18.aastane?

Alaealistel on solaariumi kasutamine meie salongides keelatud.

 

Kas tohin võtta lapse kabiini kaasa?

Ei tohi, kuna UV intensiivsus kiirgub läbi masina ning see võib kaitsmata silmi kahjustada, eriti lastel, kuna need on eriti tundlikud igasuguse valguse suhtes.

 

Kas saaksin oma krediidi kanda üle ka sõbrale?

Kahjuks mitte. Krediidi kandmine kolmandatele isikutele pole lubatud. Kui krediidi ülekandmise põhjus seisneb soovis enam mitte päevitada, siis tuletame meelde, et krediiti saab kasutada ka nahahooldustoodete soetamiseks.

 

Soovin oma broneeringut tühistada!

Internetis broneeritud teenuse aja tühistamine ei ole võimalik. Küll aga on võimalik muuta teenuse kasutamise kuupäeva, aega ja salongi, kus on soov teenust kasutada. Muudatusi saab teha kuni 24 (kakskümmend neli) tundi enne broneeritud teenuse aja algust.

 

Kuidas saan oma broneeringut muuta?

Selleks peab logima www.dpaike.ee enda kontoga sisse ning valima “minu konto” alt “muuda broneeringut”. Juhime tähelepanu, et muudatusi saab teha kuni 24 (kakskümmend neli) tundi enne broneeritud teenuse kasutamise aja algust.

 

Hilinesin oma broneeritud aja teenusele ning nüüd läks minu kontolt raha maha. Kas mul on võimalik see raha tagasi saada oma kontole?

Broneeritud aja kasutamiseks tuleb jõuda salongi vähemalt 10 minutit enne broneeritud teenuse kasutamise aja algust. Vastasel korral (seansile mitte ilmumise või hilinemise puhul) teenus tühistatakse ja raha ei tagastata.

 

Mul oli broneeritud aeg päevitusele, kuid kohale minnes oli salong kinni.

Kui salong on mingil põhjusel kinni ajal mil on broneeritud teenus, palume Teil kindlasti sellest teavitada info@dpaike.ee e-maili teel ning leiame kindlasti sobiva lahenduse!

 

Miks ei ole võimalik läbi kodulehe broneerida aega salongi kõikidesse kabiinidesse?

Kodulehel on e-broneerimisel kalkuleeritud osa saadaval olevatest kabiinidest eemaldatud hoidmaks ära kabiinide ülekoormatust kõikide klientide vahel.

 

Kuidas ja mida saan kinkekaardi eest osta?

Kinkekaardi eest saab tasuda nii salongis päevituse, kui ka toodete eest ning osteldes e-poes. Vajalik on kinkekaardi seerianumbri olemasolu. NB! Kinkekaardid on kasutatavad vaid ühekordse ostuna!

 

Kas mul on võimalik oma kinkekaardi väärtus kanda üle ka oma kliendikontole?

Jah on võimalik! Seda saab teha nii salongis hõlpsalt administraatori abiga, kui ka iseseisvalt läbi d päikese kodulehe valides endale meelepärase laadimise (kliendistaatusest tulenev hinnavahe tuleb kliendil ise juurde tasuda). Mitut kinkekaarti omades on vajalik sisestada iga kinkekaardi seerianumber eraldi.

 

Millal kehtib sünnipäeva soodustus?

Sünnipäeva soodustus kuni 12 minutit tasuta päevitust kehtib püsiklientidele, kes omavad kliendikontot. Soodustus kehtib sünnipäeva päeval ning ka sellele eelneval ja järgmisel päeval.

 

Miks on mõni d päikese kabiin kallim kui teine?

Kõik masinad ja seadmed erinevad üksteisest oma tehnoloogia ja lisaväärtuste poolest. Kaasaegsema tehnoloogiaga masinad on kallimad, kaasaegsemate lisaväärtusete tõttu võrreldes vanemate masinatega.

 

Miks on vaja ikkagi salongis päevitades end enne kreemitada spetsiaalse salongi päevituskreemiga?

Päevitades kaotab meie nahk palju niiskust, tasakaalustatud päevituskreemi kasutamine aga hoiab ära suurema niiskuse kadu meie nahalt. Spetsiaalne salongi päevituskreem tagab 30-40% parema, ühtlasema ja püsivama päevitustulemuse.

 

Kas peale solaariumis käimist tohin kohe pesema minna?

Soovitatav on mitte samal päeval kohe pesema minna, kui olete pävitamisel kasutanud isepruunistuvat päevituskreemi. Pesemisel pesete suure tõenäosusega isepruunistuvad kreemiosakesed kehalt maha, mis ei taga teile enam tõhusat päevitusjärgset jumet. Enne päevitamist on soovitatav nahka ka eelnevalt kodus koorida, nii on tekkiv päevitus sügav ja püsiv.

 

Miks ma ei või kreemi kodus juba peale kanda?

Kui kannate kreemi eelnevalt kodus kehale, siis võite põhjustada sellega oma riiete määrdumise, paljud päevituskreemid sisaldavad ka pruunistajaid. Lisaks imavad liibuvad riided suure osa kreemist endasse, seega sinu nahk saab puudulikult niisutatud ja kreem ei anna soovitud ja lubatud tulemust. Kõige tõhusam on kanda kreemi kehale salongis vahetult enne solaariumi  kasutamist.

 

Miks tekivad seljale ja sabakondi lähedusse päevitamisel valged laigud?
Valged laigud tekivad kohtadesse kuhu langeb meie keharaskus. Pigmendi tekkimiseks nahale on vaja hapnikku, kuna veri ei pääse kohtadesse kuhu langeb keharaskus, siis ei jõua ka hapnik naha pindmistesse kihtidesse ja päevitust ei saa tekkida. Soovitatav on end päevitamise ajal pisut liigutada, muuta käte – jalgade asendit ning tõsta aeg ajalt istmikku üles.

 

Kas salongis päevitades peab kasutama kaitseprille?

UV ei jõua mitte ainult nahka vaid ka silma. Püsti seistes väheneb UV intensiivus tänu silmade sügavale asetusele pesades ning tänu laugudele ja ripsmetele. Kui me oleme horisontaalses asendis rannas või solaariumis, siis UV intensiivus silma läbimisel on palju suurem (vertikaalse solaariumi kasutamisel tungib UV-kiirgus samuti silmadesse). Silmade liigne kokkupuude UV-kiirgusega võib põhjustada mitmeid silmahaigusi, näiteks sarvkesta põletust, mis põhjustab silmadele valu ja hägusust mitmeks päevaks. UV tungib ka suletud silmalaugudesse. Silmade lihtsalt sulgemine või näiteks vatiga katmine ei kaitse neid.

 

Kuidas ma tean kas masinal on uued lambid?

Iga seadme päevitustulemus sõltub selle kasutusajast, mitte sellest, kas ja kuna masinal on viimati lampe vahetatud.
Näide: Kui vahetad kodus ära mõne valgusti pirni, on tuba ikka täna sama valge kui kuu aja pärast. Tugevus sõltub võimsusest mitte uudsusest. Selleks on välja arvutatud lampide eluiga, et teaksime lampe vahetada perioodil, mil päevitustulemus ei ole veel mõjutatud.

 

Miks ei tohi päevitussalongis kasutatavaid kreeme kasutada õues päikese käes olles?

Solaariumis kasutatavad kreemid ei sisalda UV päikesekaitsefaktorit, mis on mõeldud kaitsmaks meie nahka õues päikese käes olles. Soovides pruunistavat lisatulemust tohib antud kreeme kasutada lisaks päikesekaitse kreemile ning peale kanda alles peale päikesekaitse kreemi peale kandmist.

 

Mis on d päike päevituse ja kiirpäevituse vahe?

D päike päevitus on ainulaadne ja ülimalt kaasaegne tipptehnoloogial tuginev päevitamise kontseptsioon, mis pakub tervislikku, turvalist, kaunist ja kauakestvat Vahemere sügavat jumet. Lisaks ilusale ja tervislikule päevitusjumele, saab d päike päevitusest ka vajaliku koguse D vitamiini. Seansiajad on alates 10-20 minutit ning tugevus ja kiirguste suhe on tavalise päikesega sarnane. Kiirpäevituse keskmine kestvus on 10 minutit, kuna kiirpäevitusseeadmetes on UV kiirguse võimsus tavapärasest suurem, tagab see kiire päevitustulemuse, ent esineb ka suurem põletusrisk.

 

Kui tihti pean solaariumis käima, et saada pruuniks?

Piisav on 3-4 korda, et saavutada nahale ilus kuldne jume.
Kui soovite aga ühtlast jumet ka edaspidi hoida, piisab 1x nädalas päevitamisest, mis vastab ka Euroopa normidele. Soovitame kindlasti d päike päevitust mis on EU normidele vastava tugevusega ja kus põletuse oht on pea olematu.

 

Mis on pruunistajate ja intensiivistajate vahe kreemis?

Pruunistajaid sisaldavad kreemid annavad nahale kohese jume või pruunistavad järk-järgult. Intensiivistajad tagavad ühtlasema ja tumedama päevituse aeglasemalt, kuna intensiivistaja parandab naha enda pigmendi tootmise võimet ehk võimendab sinu loomulikku päevitust.

 

Miks ei tohi SPF kreemi kasutada solaariumis?

SPF kreemid sisaldavad UV päikesekaitsefaktorit ning see pidurdab päevituse teket. Kiirpäevituse korral suudab meie nahk ise hakkama saada reeglina 8 minutit ja d päike päevituse puhul 20 minutit, mil põletust ei teki. Mida tumedam on nahk, seda parem on naha loomulik kaitsevõime.

Saada meile e-kiri

Täname!