Üldinfo ja kontakt

Üldinfo ja kontakt

Meie ettevõte sai alguse 2003.  ning D päike kaubamärk 2013. aastal. Seega oleme täna Eestimaa niiske- ja pimedavõitu kliimas päikesel lasknud paista juba 17 säravat aastat! Lisaks D päike salongidele kuuluvad meie päevitussalongide ketti ka kõik Päike ja Päikesekiir päevitussalongid, mis lähiaastatel samuti D päike nime kandma hakkavad. Seega, ükskõik millises Eestimaa kandis elad või liigud, päikesest ei saa siinpool maakera kunagi küllalt! Tule päevitama, meie salongides särab alati soe päike!

D päike / Päike / Päikesekiir päevitussalongides (kokku 17 salongi) keskendume igapäevaselt sellele, et pakkuda turul professionaalset ja parimat päevituskompleks-teenust! Meie päevituskonsultandid on atesteeritud ning igati pädevad konsulteerima Sind nii päevitusseansside kui päevitustoodete osas. Meie salongides on maailma tipp-brändide päevitusseadmed, mis esindavad  innovatiivset UV tehnoloogiat, eksklusiivset disaini ning kõiki kaasaegseid kasutusmugavusi- ja lahendusi. Perfektset ning püsivat päevitusjumet aitavad Sul saavutada ka meie salongides müügil olevad professionaalsed päevituskosmeetika- ja nahahooldustooted.

D päike, loomulikult päikeseline elu!

Kontakt
Regentum OÜ
Reg nr: 10723248
Pärnu mnt 8, Tallinn 10148
Telefon: +372 6 057 058
E-post: info@dpaike.ee

  1. E-mailidele vastame alati esimesel võimalusel, aga mitte rohkem kui viie tööpäeva jooksul.
  2. Pöördudes meie poole seoses kadunud asjadega tuleb arvestada, et päevituskeskus ei vastuta salongi unustatud asjade eest.

Saada meile e-kiri

Täname!